Тема уроку: Поняття про мову розмітки гіпертексту HTML. HTML-файл. Коди (теги) мови HTML. Засоби створення HTML-документів.
[ · Скачати дистанційно () ]14.02.2013, 13:14

Мета уроку: Сформувати в учнів основні поняття мови розмітки гіпертексту HTML, розглянути основні теги (коди) мови, засоби створення HTML- документів; розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.
Категорія: 11 клас конспекти | Додав: Sergiy9325 | Теги: Засоби створення HTML-документів., інтернет, Коди (теги) мови HTML, Тема уроку: Поняття про мову розміт, 11 клас
Переглядів: 1810 | Завантажень: 521 | Рейтинг: 0.0/0