Головна » Файли » Інформатика » 9 клас конспекти

Тема уроку: Обробка та зберігання інформації
[ · Скачати дистанційно () ] 05.02.2013, 09:57
Тема уроку: Обробка та зберігання інформації

Зміст навчального матеріалу

Класифікація та основні характеристики процесорів. Принцип дії та основні характеристики найбільш поширених видів запам’ятовуючих пристроїв: дискових накопичувачів, оперативної та флеш-пам’яті.

Мета уроку: Сформувати уявлення про способи подання різнотипних даних у комп’ютері, а також про принципи функціонування пристроїв, призначених для їх обробки та зберігання.

Завдання уроку: Пояснити основні принципи подання даних і програм у комп’ютері та пристрої, які виконують функції обробки та збереження даних; навести приклади процесорів, запам’ятовуючих пристроїв; ознайомитись із функціональним призначенням та основними характеристиками процесорів; вивчити основні характеристики запам’ятовуючих пристроїв; пояснити відмінності між зовнішніми та внутрішніми запам’ятовуючими пристроями, оперативними та постійними запам’ятовуючими пристроями; сформувати уявлення про принцип дії накопичувачів на магнітних та оптичних дисках; сприяти розвитку творчої активності учнів, інтересу вивчення предмету; виховувати дбайливе ставлення до технічних засобів

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань
Категорія: 9 клас конспекти | Додав: Sergiy9325 | Теги: оброка даних, Віруси, конспекти 9 клас, будова ПК, інформатика
Переглядів: 1119 | Завантажень: 319 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас, Гість!
Понеділок, 18.06.2018