Урок 12 Тема: Відпрацювання навичок встановлення та видалення програм на ПК
[ · Скачати дистанційно () ]13.03.2015, 09:17
Урок 12 Тема: Відпрацювання навичок встановлення та видалення програм на ПК Навчальна мета: Допомогти учням засвоїти роботу із встановлення та вилучення програм на ПК Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з програмами. Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості. Тип уроку: Урок застосування набутих знань на практиці. Структура уроку I. Організаційний момент II. Етап орієнтації III. Етап проектування IV. Етап навчальної діяльності V. Робота за ПК VI. Контрольно-оцінювальний етап VII. Домашнє завдання Хід уроку І. Організаційний момент Доброго ранку, діти! Хто сьогодні відсутній?
Категорія: 9 клас конспекти | Додав: WD | Теги: Урок 12 Тема: Відпрацювання навичок
Переглядів: 540 | Завантажень: 301 | Рейтинг: 0.0/0