ПРАВИЛА РОБОТИ УЧНІВ У КАБІНЕТІ ІНФОРМАТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИТХ ТЕХНОЛОГІЙ
[ · Скачати дистанційно () ]07.02.2013, 20:27

до "Методичних рекомендацій щодо облаштування

і використання кабінету інформатики та інформаційно-

комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів”

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист № 1/11-1927 від 06.05.2004)

1. Кабінет обладнано складними і дорогими технічними засобами, які вимагають акуратної роботи та бережливого ставлення, тому, заходячи до кабінету, слід одразу займати відведене місце, на виконувати ніяких дій з обладнанням без дозволу вчителя.

2. На робочих місцях розташовано обладнання, яке має складові, що працюють під високою напругою. Необережне поводження з апаратурою може призвести до травм. Тому суворо заборонено:

вмикати та вимикати апаратуру без вказівки вчителя;

торкатися роз’ємів з’єднувальних кабелів та самих кабелів;

торкатися екранів та тильної частини монітора;
Категорія: Документація на клас Інформатики | Додав: Sergiy9325 | Теги: Щоб зберегти працездатність упродов, необхідно:
Переглядів: 737 | Завантажень: 336 | Рейтинг: 0.0/0