[ · Скачати дистанційно () ]10.02.2013, 16:07
Тема: Мова програмування. Особливості та призначення. Переклад програм з однієї мови на іншу. Алфавіт. Основні поняття мови: оператори, ідентифікатори, числа, рядки, описи.

Мета: Познайомити учнів з основними поняттями мови програмування, вивчити алфавіт, пояснити основні поняття, розвивати логічне мислення, виховувати інформаційну культуру.

Хід уроку.

І. Організаційний момент. (3 хв)

ІІ. Повторення пройденого матеріалу. (5 хв)

Усне опитування учнів попередньої теми. (використати презентацію)

ІІІ. Актуалізація знань учнів. (2 хв)

На минулому уроці ми розглянули поняття програми, класифікацію мов програмування. Сьогодні приступаємо безпосередньо до вивчення конкретної мови програмування, а саме Паскаль. (Повідомляється тема і мета уроку)

ІV. Викладення нового матеріалу. (15 хв)

Мова програмування Паскаль є однією з найбільш поширених мов програмування. Вона була створена в 1971 році швейцарським професором Ніклаусом віртом, як засіб для навчання програмування. Завдяки принципам структурного програмування і покрокової деталізації, програми мовою Паскаль більш зрозумілі ніж програми записані на інших мовах.

Мова Паскаль є структурованою мовою програмування, оскільки вона використовує тільки 4 осоновні структури:
Категорія: ПАСКАЛЬ лекції | Додав: Sergiy9325 | Теги: числ, Мова програмування. Особливості та , ідентифікатори
Переглядів: 748 | Завантажень: 270 | Рейтинг: 0.0/0