Тема уроку: "Створення найпростіших лінійних програм"
[ · Скачати дистанційно () ]10.02.2013, 16:04
Тема уроку: "Створення найпростіших лінійних програм"

Мета уроку: Дати дитині поняття про режими роботи монітору та принципи виведення зображення на екран в цих режимах.

Тип уроку: Практична робота. На початку уроку необхідно нагадати дітям правила поведінки в комп'ютерному класі та правильної роботи за комп'ютером.

У вільному режимі можна перевірити якість засвоєних знань за попередніх тем. Опитування можна проводити усно, а можна у вигляді інформатичного диктанту. Приблизний перелік питань на опитування:

• Яку структуру повинна мати правильно написана програма мовою програмування Паскаль;

• Які блоки в програмі обов'язкові, а які ні?

• Що таке лінійна програма?

• В яких режимах може працювати відеосистема комп'ютера?

• Охарактеризувати текстовий режим роботи монітору.

• Який бібліотечний модуль допомагає керувати виведенням зображення на екран в текстовому режимі?

• Які процедури керують кольором зображення та тла?

• Як можна керувати яскравістю зображення та мерехтінням символів?

• Скільки кольорів можна вивести на екран монітора в стандартному текстовому режимі?

• Як на екрані створити текстове вікно?

• Якими операторами здійснюється виведення на екран в текстовому режимі?

• Як вивести на екран псевдографічне зображення?

• Як задати позицію виведення зображення на екран?

Після проведення опитування діти виконують за комп'ютером завдання, що було підготовлене вдома: виведення псевдографічного зображення на екран в текстовому режимі. Можна запропонувати учням свої завдання з малюнками, використовуючи набір символів ASCII - таблиці

Домашнє завдання:

• запропонувати дітям вдома створити програму, що "виконує" просту мелодію за допомогою вбудованого динаміка.
Категорія: ПАСКАЛЬ лекції | Додав: Sergiy9325 | Теги: Тема уроку: Створення найпростіших
Переглядів: 943 | Завантажень: 219 | Рейтинг: 0.0/0