Основний пафос поезій В Голобородька
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:33
В. Голобородько. «З дитинства: Дощ», «Я вплетений...». Основний пафос поезій

Мета: продовжити знайомити школярів з творчістю В. Голобородька, зокрема проаналізувати ідейно-художній зміст його програмних поезій, з’ясувати їх спрямованість, пояснити власне розуміння образу дощу; розвивати естетичне відчуття і смак, культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, увагу, спостережливість; формувати життєстверджуючі, оптимістичні настрої; виховувати почуття любові до рідного краю, відповідальність за збереження довкілля, творців прекрасного.

Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь.

Обладнання: портрет В. Голобородька, виставка його книжок, учнівські малюнки, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Перевірка домашнього завдання

Огляд учнівських малюнків з відповідним коментарем до поетичних творів В. Голобородька «З дитинства: Дощ», «Я вплетений...»
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: 7 клас, українська література, Основний пафос поезій В Голобородьк