Урок 01 Вступ. Художній твір як явище мистецтва
[ · Скачати дистанційно () ]14.02.2013, 13:36
Урок № 1

Вступ. Художній твір як явище мистецтва, новий ірреальний світ, створений письменником

Мета: визначити зв’язок художньої літератури з іншими видами мистецтва, з’ясувати функції літератури, її місце в житті людини; розвивати культуру зв’язного мовлення та вміння грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження; активізувати кругозір і світогляд дітей; формувати їх кругозір, світогляд; виховувати любов до України, повагу до її мови та історії, до читання художніх книжок.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: виставка експонатів різних видів мистецтва, бібліотечка художніх програмових творів, що будуть вивчатися у 7 класі; портрети письменників; дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань у формі бесіди за питаннями

Дайте визначення літературі як мистецтву слова. (Література — це вид мистецтва, який в художній формі відображає життя народу)

Які літературні жанри вам відомі?

Чим вас захоплюють твори художньої літератури?

Для чого людині потрібно читати книги?

Яким, на ваш погляд, повинен бути справжній письменник?

Чи складно, на ваш погляд, бути письменником? Свої міркування вмотивуйте.

Що можна сказати про людину, яка не полюбляє читати книжок?

Чим книга може збагатити кожного із вас?

ІІІ. Оголошення теми, мети уроку.

Мотивація навчальної діяльності школярів

Книга — кораблі думки, які мандрують по хвилях часу і бережно несуть

свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Урок 01 Вступ. Художній твір як яви, иллюстрации, презентація, дидактические материалы
Переглядів: 1894 | Завантажень: 416 | Рейтинг: 0.0/0