Урок 10 Іван Франко. Короткі відомості про митця
[ · Скачати дистанційно () ]19.02.2013, 11:22
Мета: поглибити набуті раніше знання учнів про І. Франка—класика, людину надзвичайної працьовитості та енциклопедичних знань, розпочати роботу над ідейним змістом твору «Захар Беркут»; розкрити його історичну основу; розвивати культуру зв’язного мовлення, пам’ять, вміння виразно читати, логічно мислити, співставляти, робити висновки; активізувати словник школярів; формувати кругозір, світогляд; виховувати почуття поваги, пошани до творчості Каменяра; любов до рідного краю, народу; прищеплювати інтерес до історичного минулого України, наслідків власної праці.

Обладнання: портрет І. Франка, бібліотечка його творів, альбом «Життя і творчість в портретах, ілюстраціях, документах», дидактичний матеріал (тестові завдання, картки), підручник.

Тип уроку: засвоєння нових знань.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Урок 10 Іван Франко. Короткі відомо, українська література, 7 клас
Переглядів: 1384 | Завантажень: 397 | Рейтинг: 1.0/1