Урок 67 М Трублаїні Шхуна Колумб
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:41
Позакласне читання. М. Трублаїні. «Шхуна "Колумб”»

Мета: поширювати читацький кругозір шляхом ознайомлення з ідейно-художнім змістом творів позапрограмового, зокрема з повістю М. Трублаїні «Шхуна "Колумб”»; стисло опрацювати життєвий і творчий шлях письменника; розвивати творчу уяву, пам’ять, вміння виразно читати, при цьому коментуючи і наводячи необхідні аргументи; робити ґрунтовні висновки; формувати естетичний смак учнів; виховувати почуття пошани до творчості М. Трублаїні; поваги до рідної літератури, культурних надбань нашого народу.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: портрет М. Трублаїні, бібліотечка-виставка його творів; дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань. Бесіда за питаннями

Який жанр художньої літератури називається повістю?

Що таке пригода? Які пригодницькі твори ви вже читали? Чим вони сподобалися?

Яку користь отримує людина від читання книг?

Доведіть, що книга вчить життю.

Що допомагає героям художніх творів долати будь-які труднощі, негаразди?
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Урок 67, М Трублаїні Шхуна Колумб, 7 клас, українська література
Переглядів: 1697 | Завантажень: 390 | Рейтинг: 0.0/0