Урок 68 Література рідного краю
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:42
Література рідного краю. І. Сенченко. «Рубін на Солом’янці»

Мета: продовження знайомити школярів з письменниками рідного краю, зокрема з життям і творчістю І. Сенченка, проаналізувати ідейний зміст його твору «Рубін на Солом’янці»; розвивати культуру зв’язного мовлення, читацький кругозір, уміння аналізувати художній твір, робити узагальнення, висновки, необхідний коментар; формувати естетичний смак у школярів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його письменників; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: портрет І. Сенченка, бібліотечка його творів, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань. Бесіда за питаннями

Які письменники рідного краю вам відомі? Чи можна їх вважати патріотами, культурними діячами Харківщини?

Про що пишуть творці Харківщини?

Чим приваблюють вас твори письменників рідного краю?

Чи хотіли б ви стати митцем слова? Яким чином вами досягалася ця мета?

Які проблеми порушують письменники Харківщини? Чому вони повчають своїх читачів?
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Література рідного краю, українська література, Урок 68, 7 клас
Переглядів: 2070 | Завантажень: 393 | Рейтинг: 0.0/0