Урок 70 Урок підсумок
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:47
Урок-підсумок. Бесіда про твори, що вивчалися упродовж року й викликали найбільшу зацікавленість

Мета: систематизувати та узагальнити вивчений учнями протягом навчального року учбовий матеріал, який стосувався знань по життєвий і творчий шлях письменників, зміст їх творів, понять з теорії літератури; розвивати культуру зв’язного мовлення, читацькі навички, збагачувати словник школярів; формувати естетичні самки, кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття любові до книг, рідної мови, культури українців, їх звичаїв обрядів, пошану до митців слова; відповідальність за доручену справу.

Тип уроку: урок-гра «КВК».

Обладнання: виставка художніх творів та портретів тих письменників, творчість яких вивчалася протягом навчального року, учнівські малюнки, музичне оформлення.

І. Організаційний момент

Клас поділяється на дві команди, кожна з яких обирає капітана і придумує назву.

Визначається порядок участі у змаганнях (проводиться жеребкування).

ІІ. Оголошення теми, мети уроку.

Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Основний зміст уроку

1. Розминка (беруть участь усі гравці команд)

Завдання для першої команди

1. Автор твору «За сестрою»:

а) Г. Тютюнник; б) Т. Шевченко; в) А. Чайковський.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: українська література, Урок 70, Урок підсумок, 7 клас
Переглядів: 1090 | Завантажень: 329 | Рейтинг: 0.0/0