В Симоненко Гей Колумби і Маггелани
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:06
В. Симоненко «Гей, нові Колумби й Магелани»

Мета: проаналізувати програмову поезію В. Симоненка, звертаючи увагу на її ідейно-художній зміст, тематичну спрямованість, жанр та особливості композиції; розвивати уяву та логічне мислення, пам’ять, увагу, культуру зв’язного мовлення, вміння грамотно висловлювати свої думки, спостереження, формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття пошани до творчості В. Симоненка, активну життєву позицію та прагнення до максимальної самореалізації.

Тип уроку: засвоєння знань і формування умінь.

Обладнання: портрет В. Симоненка, виставка його книжок, тлумачний словник, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Перевірка домашнього завдання

Опитування учнів щодо знання поезії «Ти знаєш, що ти — людина?» напам’ять.

ІІІ. Актуалізація опорних знань
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: В Симоненко Гей Колумби і Маггелани, 7 клас, Укрвїнська література
Переглядів: 882 | Завантажень: 305 | Рейтинг: 0.0/0