Василь Симоненко Лицар на білому коні
[ · Скачати дистанційно () ]19.02.2013, 12:43
В. Симоненко — «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства» Мета: поглибити знання школярів про життєвий і творчий шлях В. Симоненка; проаналізувати його поетичний твір «Лебеді материнства», звертаючи увагу на його ідейно-художній та символічний зміст, жанр, образи; розкрити поняття «ліричний герой»; розвивати вміння учнів зв’язано й грамотно викладати свої думки, почуття, спостереження; робити висновки; збагачувати словник школярів; формувати кругозір, світогляд; виховувати почуття поваги до творчості В. Симоненка, любові до батьківщини, повагу й синівську вдячність матері.

Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь.

Обладнання: портрет В. Симоненка, його твори; газетні й журнальні публікації про нього, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки), магнітофон із записами пісень на слова В. Симоненка.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: українська література, презентації, Василь Симоненко Лицар на білому ко, 7 клас, дедактичні матеріали
Переглядів: 1078 | Завантажень: 297 | Рейтинг: 0.0/0