Києво-печерський патерик
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:38
КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКИЙ ПАТЕРИК ЯК ПАМ’ЯТКА ЖИТІЙНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.ОПОВІДАННЯ ПРО ПРОХОРА ЧОРНОРИЗЦЯ

Мета: ознайомити школярів з пам’яткою житійної літератури Києво-Печерським патериком, з’ясувати місце його укладання; дізнатися про головних героїв шедевра оригінальної літератури; опрацювати зміст оповідання про ченця Прохора; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, спостережливість, уміння аналізувати текст за змістом, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховува- ти прагнення в учнів пізнавати історію і культуру українського народу через мистецтво слова, шанувати праведне життя ченців.
Категорія: 9 клас ( українська література) | Додав: GOST | Теги: Києво-печерський патерик, українська література, 9 клас
Переглядів: 950 | Завантажень: 254 | Рейтинг: 0.0/0