Українські народні балади
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 10:27
УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ БАЛАДИ «БОНДАРІВНА», «ОЙ ЛЕТІЛА СТРІЛА», «ОЙ НА ГОРІ ВОГОНЬ ГОРИТЬ», «КОЗАКА НЕСУТЬ». ТЕМАТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ, КЛАСИФІКАЦІЯ БАЛАД

Мета: ознайомити школярів з народною баладою як жанром фольклору, з’ясувати її тематичні та стильові особливості, сюжет, героїв та класифікацію; розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, увагу, пам’ять, уміння висловлювати судження про баладу; узагальнювати, систематизувати, робити висновки, формувати світогляд школярів; виховувати почуття поваги, пошани до народної творчості; культурної спадщини рідного краю; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.
Категорія: 9 клас ( українська література) | Додав: GOST | Теги: Українські народні балади, українська література, 9 клас
Переглядів: 1371 | Завантажень: 299 | Рейтинг: 0.0/0