Урок 59 Контрольна робота
[ · Скачати дистанційно () ]20.02.2013, 12:02
КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3. («НОВА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА: М. ГОГОЛЬ, Т. ШЕВЧЕНКО, П. КУЛІШ, МАРКО ВОВЧОК»)

Мета: за допомогою запропонованих завдань виявити в учнів рівень знань, умінь та навичок із вивченої теми, закріпити їх; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, творчі здібності, уміння акумулювати отриманні знання і застосовувати їх під час виконання завдань; виховувати самостійність, наполегливість, старанність, силу волі, пунктуальність, інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку: контроль, корекція знань та вмінь.

Обладнання: портрети письменників, творчість яких вивчалася згідно з темою; текстові завдання і питання для самоконтролю у трьох варіантах із різними рівнями навчальних досягнень школярів.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

І. Організаційний момент.

Емоційна готовність учнів до уроку

ІІ. Оголошення теми, мети уроку.

Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Пояснення вчителем питань, які стосуються проведення контрольної роботи за темою

ІV. Завдання до контрольної роботи

І варіант

Початковий рівень (3 б.)

Виберіть одну правильну відповідь.

1. Кого із видатних українських письменників Т. Шевченко називав батьком:

а) П. Куліша; б) М. Гоголя; в) Є. Гребінку; г) Г. Квітку-Основ’яненка.

2. Укажіть автора твору «Троє схотінок».

а) Марко Вовчок; б) П. Куліш; в) М. Гоголь; г) Т. Шевченко.

3. Укажіть твір, у якому герой вимушений був пов’язати свою долю з нечистою силою:

а) Т. Шевченко «Великий льох»;

б) П. Куліш «Заворожена криниця»;

в) Марко Вовчок «Максим Гримач»;

г) М. Гоголь «Вечір проти Івана Купала».

Середній рівень (3 б.)
Категорія: 9 клас ( українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Ілюстрації, Урок 59 Контрольна робота, 9 клас, Українська літератур
Переглядів: 2067 | Завантажень: 381 | Рейтинг: 0.0/0