Згідно річного плану роботи школи та збереженню культурних традицій українського народу в школі 28-29 грудня були проведені новорічні ранки та вечори. У молодших учнів казковими героями крім учнів були задіяні батьки та вчителі. Діти поринули у казку, переживали разом з героями, допомагали їм. Вони водили хороводи, читали вірші, показували смішні сценки.

Дід мороз, Снугуронька, Баба Яга, дід із бабою роздавали новорічні подарунки. Старшокласникам Новий рік запом'ятався гарною дискотекою.

... Читати далі »

Просмотров: 417 | Добавил: WD | Дата: 17.01.2017 | Комментарии (0)

22.12.2016 в нашій школі відбувся благодійний ярмарок в якому взяли активну участь всі учні нашої школи проте можна виділити найбільш активні класи: 10 клас, 6 клас, 5 клас. Виручені кошти від ярмарки були передані в районий штаб самооборони в сумі приблизно 3000 гривень.

Просмотров: 414 | Добавил: WD | Дата: 17.01.2017 | Комментарии (0)

У школі села Переспа відбулась вікторина з нагоди проведення тижня англійської мови. Також учні брали активну участь у проведені олімпіад з англійської мови, складані віршів та розігруванні діалогів.

Просмотров: 403 | Добавил: WD | Дата: 17.01.2017 | Комментарии (0)