День матері

Багато цікавих пізнавальних заходів проводять вчителв та учні нашої школи. Але серед них особливе місце займає свято, яке нікого незалишає байдужим. Свято, приурочені найріднішій інайдорожчій людині – День Матері. Його організовували та провлеи учні 5 тав 6 класів та їх к/р Луцюк.Л.Ф та Корнійчук. Г.В. Школярі дарували свою любов, талант усім присутнім. На сцені звучали вірши та пісні, гуморески та легенди... Особливо зворушливою була пісня «Мати-емігрантка», яку виконувала десятикласниця М. Романюк. А «Колискова» у виконанні шкільного кухаря Мартинюк. Г лагідно та ніжно торкнувся кожного серця. Друга частина свята була підсолоджена тортами та тістечками з чаєм, які готували діти разом зі своїми мамами. Всі лишилися приємно задоволені!

Переглядів: 552 | Додав: WD | Теги: переспа, день матері, свято, день | Рейтинг: 0.0/0