Пасха

“Свята Пасха прийшла до хати, Будемо Великдень зустрічати!”, під такою назвою відбувся виховний захід у КОНЗ ”Загальноосвітня школа I-III ст. с.Переспа” де учні школи зробили власноруч цікаві та оригінальні пасхальні композиції, лунали народні пісні, звучали різноманітні легенди про чудеса, які робив Ісус Христос.

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день, величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами  темряви і зла, уособлювало примирення й прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічнні людські ціності. Цього дня кожному треба примиритися з ближнім, відкрити свою душу вогником добра і милосердя.

“Будьмо християнами – милосерднеми до всього живого. Христос Воскрес! Радійте!” такими величними словами завершили свято діти.

Переглядів: 333 | Додав: WD | Теги: пасха | Рейтинг: 0.0/0