Першо вересень покликав за парти учнів у країну знань
Срібний голос Першого вересня покликав за парти учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Переспа. Шкільна родина поповнилася 25 хлопчиками та дівчатками. У Країну Знань їх поведе мудра і досвідчена перша вчителька Назарук Л.Л.

На святкову лінійку завітали батьки , односельці, випускники минулих років. Слова - вітання дарували директор школи Нечипорук О.М., голова с/Ради Лук’янчук В.П.,який пообіцяв не бути осторонь шкільних проблем і допомагати в організації навчально-виховного процесу.

Найемоційнішими, звичайно, були виступи першачків. Малеча пообіцяла гарно навчатися, брати активну участь у житі класу і школи. Голос Першого дзвоника, який надала учениця 1 класу Мельничук Христина та одинадцятикласник Хітько Олег, запросив у класи 278 школярів на Перший урок.

У добру путь, Переспівська школо!
Переглядів: 464 | Додав: Вася | Теги: лінійка, с.Переспа, 1 вересня | Рейтинг: 0.0/0