ПОСВЯТА В СТАРШОКЛАСНИКИ

З нетерпінням дев’ятикласники чекали на початок свята, адже сьогодні вони стануть повноправними старшокласниками, зможуть трохи зазирнути в доросле життя.

Учні десятого класу старанно підготували святковий вечір. Зала була прикрашена повітряними кульками. Великий інтерес у присутніх викликав стенд із дитячими та шкільними фото дев’тикласників. Ведучі Клімішина Інна та Трохимчук Михайло запросили на сцену учасників дійства. Перед глядачами розгорнулися цікаві конкурси та естафети, в яких учні дев’ятого классу продемонстрували свою ерудицію та почуття гумору. За шаленої підтримки залу всі учасники свята пройшли випробування і були посвячені в старшокласники, про що отримали посвідчення.

Завершився вечір дискотекою під ритми сучасної музики.

Переглядів: 409 | Додав: WD | Теги: Посвята в старшекласники в Переспів | Рейтинг: 0.0/0