Вечір зустрічі з випускниками

В першу суботу лютого у нашій школі відбувся  вечір « Зустріч з випускниками » Шкільний актовий зал ледве вміщав всіх присутніх.

Сценарій підготували учні 11-х класів разом з організатором учнівського самоврядування .

Такий захід дозволив багатьом випускникам знову повернутися  в дитинство, згадати шкільні роки, зустрітися  з вчителями та однокласниками.

Шкільні коридори навіяти спогади, а розмови з учителями додати віри і впевненості в собі.

Та нажаль кожного року аудиторія в основному молодіє. Випускники, які закінчили школу 15 і більше років тому зявляютьcя у школі все рідше. Життєві дороги розкидали їх у різні куточки нашої Землі.

Сьогодні вони продовжили  неформальну  зустріч у місцевому "Шинку" та інших закладах с.Переспа

Основним для багатьох стало матеріальне зебезпечення. Але за роки школа вивчила і виховала не одну сотню дітей тому і цього разу в актовому залі вільних мість майже не було.

До зустрічі рідна школа у наступному навчальному році.

Переглядів: 1120 | Додав: WD | Рейтинг: 3.0/2