Засідання вчителів математики

16 березня в ЗОШ І-ІІ ст. с.Тихотин відбулося засідання вчителів математики Переспівського освітнього округу на тему «Стимулювання особистісного розвитку учнів за допомогою інтерактивних методів навчання». Присутні вчителі округу відвідали урок у 6 класі на тему «Ділення раціональних чисел» (вчитель Лук’янчук О.М.). В ході обговорення розглядалися також питання: про підготовку до ДПА у 9,11 класах та ЗНО; творчий портрет вчителя Лук’янчука О.М., який атестується. Виступили: Семенюк М.І. – керівник МО, Мазун Л.В. – завуч ЗОШ І-ІІІ ст. с.Переспа, Павлюк О.А. – директор ЗОШ І-ІІ ст. с.Тихотин, Нечипорук О.М. – директор ЗОШ І-ІІІ ст. с.Переспа, вчителі Майданець З.С. (с. Мильськ), Павлюк Т.С. (с.Пожарки), Романюк А.В. (с. Любче), Смірнова М.Й. (с.Переспа). Павлюк О.А. ознайомила присутніх зі школою.

Переглядів: 389 | Додав: WD | Теги: Засідання, методоб'єднання, математика | Рейтинг: 0.0/0