Євген Гуцало Сімя дикої качки
[ · Скачати дистанційно () ]19.02.2013, 12:28
Є. Гуцало «Сім’я дикої качки». Твір про людину і світ крізь призму морально-етичних проблем Мета: поглиблення знань школярів про життєвий і творчий шлях Є. Гуцала, ознайомитися з його твором «Сім’я дикої качки», з’ясувати ідейно-тематичне спрямування, особливості композиції, сюжет програмового оповідання; розвивати творчу уяву, логічне мислення, увагу, спостережливість, уміння узагальнювати, робити висновки, грамотно висловлювати власні думки; формувати світогляд школярів; виховувати почуття любові до природи, оточуючого світу; критично ставитися до власних вчинків, дій; прищеплювати інтерес до творчості Є. Гуцала.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Євген Гуцало Сімя дикої качки, українська література, 7 клас
Переглядів: 2545 | Завантажень: 422 | Рейтинг: 0.0/0