День Української Хустки

Які в народу звичаї крилаті,
Який багатий наш духовний світ!
Традиції живуть у кожній хаті
І їх вивчають діти з юних літ.
Щоб українцями по світу крокувати,
Й на цій землі прожити недарма.
І щоб ніхто не зміг нам дорікати,
Що в нас коріння власного нема.
Традиції ніколи не вмирали,
Їх українці свято берегли.
А в світлий час їх з пам’яті дістали
І, наче стяг, в майбутнє понесли.

Просмотров: 61 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Учні та вчителі школи КОЗЗСО"Переспівський ліцей"активно взяли участь у Всеукраїнському флешмобі " Хустину одягай - Перемогу здобувай!"

Просмотров: 57 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Завдяки  мужності наших захисників, їх  витривалості, жаги жити вільно і незалежно, ми з вами можемо спокійно спати в своїх домівках, дихати чистим повітрям, зустрічатися з друзями, пити каву. Наші захисники впевнено продовжують звільняти українську землю від московської нечисті,  а ми в тилу молимося за воїнів та всіляко їх підтримуємо і допомагаємо. Дирекцією КОЗЗСО “Переспівський ліцей” та лідерами учнівського самоврядування в четвер 01 грудня  2022 року було організовано благодійний захід “Тепло сердець  - солдатам України” за участю аматорських колективів та окремих виконавців КЗ “Центр культурних послуг” Рожищенської МГ

... Читати далі »

Просмотров: 59 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 05.12.2022 | Комментарии (0)

День пам'яті жертв голодоморів 1921 - 1923, 1932 - 1933, 1946 - 1947. Запали свічку пам'яті у своєму вікні! Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Просмотров: 52 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 29.11.2022 | Комментарии (0)

Виховна година у 7-А класі до дня гідності і свободи.
"Україна- територія гідності та свободи!"

Сьогодні день,який змінив хід нашої  з вами історії. День, коли ми обрали  бути Вільними. День гідності і Свободи. Не забуваймо тих, хто відстоював нашу свободу сторіччями і шануймо тих, хто  відстоює її зараз. Маємо за честь жити в один час зі справжніми Героями. Слава Україні

Просмотров: 53 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 29.11.2022 | Комментарии (0)

З Нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в КОЗЗСО "Переспівський ліцей" були проведені такі заходи: Урок мужності " Країна нескорених" (9 - 11 кл), відео - презентація " Герої не вмирають"(6 - 8 кл), виховна година " Україна - територія гідності та свободи!"(7 - А кл). Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять героїв Майдану та українських воїнів - Захисників, які загинули у війні з російським агресором за світле майбутнє України!

Просмотров: 52 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 29.11.2022 | Комментарии (0)

У КОЗЗСО"Переспівський ліцей" був створений  куточок пам'яті Матвія Оверчука,

який загинув на Сході країни захищаючи територіальну цілісність України. Боєць став першою втратою зенітно - ракетного взводу мотопіхотного батальйону 10 - ої бригади. Матвій загинув 22 червня біля Лисичанська. Школа запам'ятала свого учня, як світлу, чесну та добру людину. Спогади про нього, біографія життя Матвія, його останні миті життя - тепер все це зберігається в шкільному куточку пам'яті. Туди постійно навідуються учні, їхні батьки і щоразу хвилиною мовчання вшановують вічну пам'ять Героя!

Просмотров: 53 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

Цікаво, творчо та змістовно був відзначений День української мови та писемності в КОЗЗСО" Переспівський ліцей". Були проведені виховні години, загальношкільний захід, відкриті уроки, тематичні виставки , написання радіодиктанту, де діти могли розкрити свою творчість, дізнатись про красу і мелодійність українського слова!

Просмотров: 49 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

9 листопада у День української мови та писемності учні та вчителі КОЗЗСО «Переспівський ліцей» взяли участь у флешмобі та долучилися до написання радіодиктанту національної єдності 2022!

Просмотров: 55 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Цьогоріч у 5-их та 6-их класах вчителем української мови та літератури Малашовою С.А. була проведена онлайн гра-вікторина «Мова-душа народу». Діти з цікавістю виконували різноманітні завдання, дізналися цікавинки про Нестора Літописця та історію створення свята. Урок закінчився гарним настроєм у всіх учасників гри.

Просмотров: 56 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »