День Гідності та Свободи 2020

А на завершення учні нашої школи заспівали пісню «Молитва за Україну»20 листопада 2020 року у нашому закладі відбулась загальношкільна лінійка до Дня гідності та свободи на якій були використані мультимедійна система, відеосюжети, презентація. Під звуки пісні «Пливе кача» учні вшанували хвилиною мовчання героїв «Небесної сотні» та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. А на завершення учні нашої школи заспівали пісню «Молитва за Україну»

Переглядів: 151 | Додав: Sergiy9325 | Теги: День Гідності та Свободи 2020 | Рейтинг: 0.0/0