День святого Миколая

Урочистих, визначних,

Але Миколая свято

Найприємніше із них.

Цими днями в нашій школі до дня Святого Миколая були проведені заходи. На одному з них ми побували в 3 класі. Захід підготувала класовод Павелко Любов Миколаївна разом з музичним керівником Клевець Лілією Володимирівною.

Ось що розповіли учні. В Україні святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Цього дня діти чекають з нетерпінням. За їхню слухняність та працьовитість Миколай Чудотворець принесе їм безліч подарунків. Всі чекають на зимову ніч з 18 на 19 грудня.

В класі відбувається театралізоване  казкове дійство.

Святий Миколай опускається на срібній вервечці з неба і приходить до дітлахів. Розкладає подарунки чи то під подушку, чи у черевичок.

А неслухняним діткам приносить різочки, які лишає у кутку.

Аби одержати хороші подарунки діти розповідали історії з життя святого Миколая,  читали вірші, молитви, співали пісні. А ще писали листи до святого Миколая.

Святий Миколай не забув нікого в класі, всім вручив солодкі подарунки.

Миколай святий – не казка

Це не Дід Мороз, о ні!

Миколайчику, будь -  ласка

Ти приходь до мене в сні.

Переглядів: 756 | Додав: WD | Рейтинг: 0.0/0