“Україна гідна свободи!”.
21 листопада 2019 року в нашій школі відзначили День Гідності і Свободи. Був проведений виховний захід: “Україна гідна свободи!”. Розпочинався захід із показу створеного учнями відеоролика: “Воїни світла”, звучала пісня “Пливе кача”, де на фоні музики лунали слова ведучих.
Перегляд відео “Наступ Беркута” 20 лютого 2014 року. Перегляд відео про героїв “Небесної сотні” та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. На виховному заході вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.
Захід завершився такими словами: “Не дивіться на Україну як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…”.
Слава Україні! Героям слава!
Переглядів: 234 | Додав: Sergiy9325 | Теги: нашій, день, Виховний захід, “Україна гідна свободи!, Був, відзначили, проведений, школі, Гідності і Свободи | Рейтинг: 0.0/0