Виховна година "День пам'яті жертв Голодомору"

У КОЗЗСО «Переспівський ліцей» відбулася виховна година "День пам'яті жертв Голодомору" яка присвячена історичній пам'яті про голодомор 1932 - 1933 років.

Мета: Ознайомлювати учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної людини на скорботу і памʼять про мільйони загублених життів співвітчизників.

В ті часи жертвами ставали не окремі люди, винищувалися цілі села. Від голоду помирали і старі, і молоді. Найстрашніше – помирали діти. У вересні 1933 за шкільні парти не сіли близько 2/3 учнів. Вони не дожили до свого першого дзвоника.

Саме так влада поступила з мільйонами українців у ті далекі 30-ті роки минулого століття.

Людей свідомо морили голодом. Це злочин проти людини. Це злочин проти народу. Це злочин проти усього людства.

Голодомор став ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи.

Переглядів: 22 | Додав: Sergiy9325 | Рейтинг: 0.0/0