Весь колектив намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням. Кожен рік виконуються косметичні ремонти. Наявні висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опору ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 23 класні кімнати, 11 - навчальних кабінетів, кабінети фізики, хімії, обслуговуючої праці, майстерня, спортивний та актовий зали, методичний кабінет, бібліотека.. Бракує кімнати для груп продовженого дня. Наявні вбиральні на 1 поверсі. При школі є спортивний майданчик. Забезпеченість закладу меблями 100%. Але більшість з них потребує ремонту.

Початкова школа (1-4 класи) забезпечена новими партами, стільчиками, сучасними телевізорами. Вчителі НУШ для освітнього процесу мають ноутбуки, принтери.

Майстерня, кабінет обслуговуючої праці також укомплектовані необхідними засобами: столярні станки, інструменти.

Учителі фізичного виховання мають можливості займатися як в спортивній залі, так і на спортивному майданчику, використовуючи в достатній кількості спортивний інвентар, тренажери.

Актовій залі =150 чоловік..

Шкільна їдальня розрахована на 90 місць, харчоблок забезпечений потрібним інвентарем.