Головна » Файли » Інформатика » 11 клас конспекти

Тема Робота з об’єктами в середовищі текстового редактора
[ · Скачати дистанційно () ] 13.02.2013, 15:14
Тема Робота з об’єктами в середовищі текстового редактора.

Мета Навчитись вводити в текст формули , малюнки ;
оздоблювати текст , прикрашати сторінки рамкою.

Теоретичні відомості

Для активізації вікна Вставка объекта слід виконати команду Вставка-Объект. Доступні типи об’єктів містяться в списку Тип объекта, з якого необхідно вибрати потрібен і клацнути кнопку ОК. Після цього запуститься програма, що працює з об’єктами вибраного типу. Провівши необхідні дії по редагуванню об’єкта, програму слід закрити і повернутися в Word.

Вставка формули здійснюється так: Вставка-Объект-вибрати вкладку Создание-з списка вибрати Microsoft Equation 3.0-клацнути ОК. Далі за допомогою панелі інструментів і шаблонів, що з’явиться, набираємо потрібну формулу.

У верхньому ряду панелі інструментів редактора формул розміщені кнопки для вставки в формулу більше 150 математичних символів.

В нижньому ряду панелі інструментів редактора формул розміщені кнопки для вставки в формулу шаблонів або структур, включаючи символи дробів, коренів, суми, інтегралів, добутків, матриць і ін., а також відповідні пари символів, наприклад, круглих і квадратних дужок. В багатьох шаблонах є спеціальні області, позначені пунктирними рамками, в які можна вводити текст і вставляти символи. В редакторі формул міститься коло 120 шаблонів. Шаблони можна вкладати один в другий для побудови багатоступеневих формул.

По закінченні редагування формули і закриття вікна редактора створена формула вставляється в документ в позицію курсора.

Для повторного входу в раніше створену формулу для редагування треба двічі клацнути ЛКМ по формулі.

Категорія: 11 клас конспекти | Додав: Sergiy9325 | Теги: Тема Робота з об’єктами в середовищ
Переглядів: 774 | Завантажень: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 26.04.2018