ІНФОРМАТИКА Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ “основи комп’ютерНОЇ БЕЗПЕКИ ”
[ · Скачати дистанційно () ]10.02.2013, 15:37

Основи комп'ютерної графіки (календарне планування)

ІНФОРМАТИКА

Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

"основи комп’ютерНОЇ БЕЗПЕКИ ”

для загальноосвітніх навчальних закладів

Пояснювальна записка

Метою профільного курсу «Основи комп'ютерної безпеки» є формування в учнів важливої складової інформаційної культури — знань та умінь, необхідних для кваліфікованого використання сучасних технологій, стандартів, протоколів та засобів комп'ютерної безпеки. Завданнями курсу є формування в учнів теоретичної бази, необхідної для безпечної роботи з комп’ютером, розвинення уміння використовувати й самостійно освоювати сучасні програмні і технічні засоби захисту інформації, а також надати практичні рекомендації і іншу корисну інформацію, необхідну для того, щоб гарантувати психологічну, моральну та фізичну безпеку дітей під час роботи за комп’ютером.

Програма складається з:

пояснювальної записки, де описано мету й завдання курсу, особливості організації навчально-виховного процесу та перелік програмно-технічних засобів, необхідних для успішного проведення курсу;

змісту навчального матеріалу та вимог до навчальних досягнень учнів;

додатків, у яких наведено критерії оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та список навчально-методичної літератури.

Категорія: Спец - курси планування | Додав: Sergiy9325 | Теги: Основи комп'ютерної графіки (календ
Переглядів: 1050 | Завантажень: 350 | Рейтинг: 0.0/0