ІНФОРМАТИКА Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ “ОСНОВИ СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ”
[ · Скачати дистанційно () ]10.02.2013, 15:38

ІНФОРМАТИКА

Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

"ОСНОВИ СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ”

для загальноосвітніх навчальних закладів

Пояснювальна записка

Вступ

Мета профільного курсу «Основи створення комп’ютерних презентацій» є подвійною: насамперед курс має розвинути в учнів уміння логічно, доступно й ефектно подавати інформацію, структурувати її, застосовувати різні способи її зображення, а також уміння викладати матеріал і зацікавлювати аудиторію. Крім того, учні мають оволодіти сучасними програмними засобами, необхідними для ефективного подання інформації.

До теоретичних знань, що їх мають набути учні, належать: поняття та класифікація комп’ютерних презентацій, методи і способи організації слайдових і потокових презентацій, принципи відтворення графічної, аудіо- та відеоінформації, поняття про комп’ютерну анімацію, принципи дизайну складових елементів презентацій.

Виконавши вимоги програми курсу, учні мають набути таких практичних навичок і умінь:

створення комп’ютерних презентацій у різних програмних середовищах з використанням різнотипної інформації: тексту, звуку, графіки, відеоряду;

настроювання параметрів презентацій та їх складових;

застосування елементів комп’ютерної анімації;

керування аудіо- та відеорядом;

використання у презентаціях інтерактивних елементів;

уміння добирати найбільш вдалий спосіб подання матеріалу;

керування показом презентації.

Характеристика структури навчальної програми

Програма складається з:

пояснювальної записки, де описано мету та завдання

Категорія: Спец - курси планування | Додав: Sergiy9325 | Теги: ОСНОВИ СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРЕЗЕ
Переглядів: 954 | Завантажень: 321 | Рейтинг: 0.0/0