Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ“основи ВІЗУАЛЬНого ПРОГРАМУВАННЯ”
[ · Скачати дистанційно () ]10.02.2013, 15:34
ІНФОРМАТИКА

Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

"основи ВІЗУАЛЬНого ПРОГРАМУВАННЯ”

для загальноосвітніх навчальних закладів

Пояснювальна записка

Програма складається з:

пояснювальної записки, де описано мету курсу, особливості методичного підходу та надано перелік програмно-технічних засобів, необхідних для успішного проведення курсу;

змісту навчального матеріалу та вимог до навчальних досягнень учнів;

додатків, у яких наведено критерії оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та список рекомендованої літератури.

Метою профільного курсу «Основи візуального програмування» є навчання основам сучасного програмування. У курсі застосована методика, що є для української школи новою, — навчання програмування на прикладах розробки Windows-застосувань. Базовою мовою програмування обрано Visual Basic — найбільш простий і водночас потужний засіб розробки програм. Предмет викладається «з нуля», від учнів не вимагається попереднього знання структурного програмування чи основ алгоритмізації. Перехід від класичної методики викладання предмету до вивчення Windows-програмування не призводить до зниження рівня теоретичної підготовки учнів, адже всім базовим концепціям програмування, таким як змінні, типи даних, оператори, алгоритмічні структури, підпрограми й масиви приділяється увага не менша, ніж того вимагає програма базового курсу інформатики.
Категорія: Спец - курси планування | Додав: Sergiy9325 | Теги: навчання, ПРОГРАМУВАННЯ”, “основи ВІЗУАЛЬНого, Програма ДЛЯ ПРОФІЛЬНОГО
Переглядів: 747 | Завантажень: 332 | Рейтинг: 0.0/0