Т. Шевченко. Заповіт - твір, що єднає
[ · Скачати дистанційно () ]19.02.2013, 11:39
Мета: ознайомити учнів з твором Т. Шевченка «Заповіт», зробити ідейно-художній аналіз даної поезії; визначити, які факти з життя поета покладені в основу вірша; прослідкувати, як у творі розкривається полум’яна любов автора до України, віра у революційне повалення самодержавства; розвивати в учнів навички виразного читання, культуру зв’язного мовлення, вміння логічно мислити, грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження; виховувати почуття поваги, пошани, любові до рідного краю, його народу; інтерес до наслідків власної праці; прищеплювати пунктуальність, стійкість, мужність, наполегливість.
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: українська література, що єднає, Т. Шевченко. Заповіт - твір, 7 клас
Переглядів: 743 | Завантажень: 275 | Рейтинг: 5.0/1