Урок 03 Соціально-побутові пісні. Чумацька пісня «Ой у степу криниченька»
[ · Скачати дистанційно () ]14.02.2013, 13:44
Соціально-побутові пісні. Жанрово-тематичне розмаїття пісень. Чумацька пісня «Ой у степу криниченька»

Мета: продовжити знайомити школярів з різновидами народних пісень, їх особливостями і призначенням; проаналізувати чумацьку пісню «Ой у степу криниченька»; активізувати словник учнів; розвивати культуру зв’язного мовлення, естетичні смаки, пам’ять, увагу, спостережливість, вміння грамотно висловлювати власні думки, судження; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття любові, пошани, поваги до Батьківщини, рідної пісні, мови; прищеплювати інтерес до минулого нашого народу.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: бібліотечка з творами народних пісень, картина І. Айвазовського «Чумацька валка»; дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань у формі бесіди за питаннями

Дайте визначення пісні як жанру усної народної творчості. (Пісня — словесно-музичний твір ліричного або ліроепічного характеру, мелодійний за своїм інтонаційним малюнком і призначений для співу).
Категорія: 7 клас (українська література) | Додав: Sergiy9325 | Теги: Соціально-побутові пісні. Жанрово-т, иллюстрации, презентація, дидактические материалы
Переглядів: 1799 | Завантажень: 422 | Рейтинг: 0.0/0