Свято мужності та відваги

Семикласники провели" Свято мужності та відваги",приурочений Покрові Пресвятої Богородиці,Дню  українського козацтва та Дню захисника України.
Учні ознайомилися з традиціями та звичаями українського козацтва,читали вірші,співали,наводили цікаві факти про лицарів.Учні брали участь у бесіді"Чому потрібно захищати Батьківщину?",чи розуміють значення понять"патріотизм".Читали висловлювання відомих діячів історії та культури,розгадували анаграми.Згадували місцевих героїв,які полягли  за незалежність України.Слова'Слава Україні - Героям Слава" перестало бути вітанням -це шана найкиащим,найкращим хто жертвує собою  заради своєї Батьківщини.
Вітаємо усіх з Днем Захисника України.Нехай життя наше освітлює слава перемог  української армії...
Також взяли участь у всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек '"Знай свій рідний край".

Переглядів: 110 | Додав: Sergiy9325 | Рейтинг: 0.0/0