У Переспівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся вечір зустрічі з випускниками. На зустріч приїхали здалеку випускники різних років. Учні школи вітали випускників гарними піснями, змістовим сценарієм, сучасними танцями. Випускники виходили на сцену, згадуючи прожиті юні роки в школі, дякували вчителям, класним керівникам, за те, що навчили їх бути хорошими людьми адже саме головний екзамен – це життя і наші випускники здали його на відміно.

Просмотров: 501 | Добавил: WD | Дата: 10.02.2017 | Комментарии (0)

3 лютого в нашу школу приїхали голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови Інна Сергійчук, начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації Ігор Кузава та його заступник Василь Масюк, щоб вручити новий автобус. На церемонії вручення були присутні учні та вчителі і працівники школи, вихованці місцевого дитячого садка, голова Переспівської сільської ради Віктор Лук'янчук, представники батьківського комітету Алла Ткачук та настоятель місцевого храму отець Михаїл.

Автобус придбаний у рамках програми "Шкільний автобус" на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Від імені громади подякували за подарунок директор школи Ольга Нечипорук. Після урочистого вручення отець Михаіл освятив автобус і майбутні пе ... Читати далі »
Просмотров: 555 | Добавил: WD | Дата: 10.02.2017 | Комментарии (0)