20 лютого 2019 р. у  КОНЗ  «ЗОШ I-III ст. с.Переспа» відбулося засідання методичного об`єднання вчителів математики Переспівського освітнього округу на тему «Використання ІКТ на уроках математики». Присутні відвідали урок алгебри в 9 класі, який провела вчитель Семенюк Мирослава Іванівна. Урок на тему «Сума n членів гкометричної прогресії» був провединий з використанням мультимедійної дошки. Учениці Кулюк Анастасія і Матюх Юлія до уроку приготували презентацію «Застосування геометричної прогресії в фізиці, біології, економіці та архітектурі.

Просмотров: 342 | Добавил: WD | Дата: 28.02.2019 | Комментарии (0)

В житті кожної людини, напевно, найбільш зворушливе           свято – це вечір зустрічі виускників, коли у першу суботу лютого збираются колишні однокласники та вчителі, знову підуть у школу і вражать один одного новим виглядом і досягненнями.

Вже стало традицією проводити такі вечори у КОНЗ I-III ст. с.Переспа. Глядачі були приємно вражені від цікавого та змістовного концерту, відбувся перегляд вистави &laqu ... Читати далі »

Просмотров: 330 | Добавил: WD | Дата: 28.02.2019 | Комментарии (0)