З 04.10.2021р. по 08.10.2021р. у КОЗЗСО "Переспівський ліцей" практичним психологом Приходько Н. І. були проведені тематичні просвітницькі заняття з елементами тренінгу, приурочені Всесвітньому дню психічного здоров'я з учнями 5-11класів.
Мета усіх дійств: розвиток емоційного інтелекту, позитивного мислення, як основи відмінного психічного здоров' я; формування в учнівському колективі мікроклімату позитиву, налаштовувати учнів на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.

Просмотров: 108 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 12.10.2021

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. У 2012 році Міністерство освіти і науки України, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей молодого покоління, з метою активізації цієї роботи рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму.

З огляду на це, 30 вересня 2021 року в закладі був проведений «День туризму». Виїздні екскурсі та тур походи на околиці с.Переспа та до  р.Стохід.

Просмотров: 87 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 12.10.2021 | Комментарии (0)

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. КЗ "Гутянський ліцей" святкує традиційно - у п'ятницю. Побажання впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху лунали сьогодні від учнів, батьків, колег. Нехай для всіх нас кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай діти радують своїми досягненнями, а улюблена робота приносить задоволення!

Просмотров: 92 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 12.10.2021 | Комментарии (0)