День захисників і захисниць України - це всенародне свято.

Для збереження та розвитку національних військових традицій, вшанування мужності та героїзму захисникіа і захисниць незалежності та територіальної цілісності відбулися змагання в яких взяли участь учні 10 і  11-Бкласів.
Наші хлопці майбутні захисники Вічизни, довели що вони гідно нестимуть це звання.
Розпочалися змагання із шикування команд, рапорту і виконання гімну.

Учасники брали участь в різних конкурсах,демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах,серед яких були такі : підтягування на перекладині.В Україні з давніх-давен мірялися силою.

Кожен козак вважає своїм обов'язком влучно стріляти.

Естафети "Стрибки у мішках","Хто спритніший"

Славні наші козаки!  І з полону тікали й вірних товаришів рятували.Недаремно народна мудрість каже "Гуртом і батька добре бити".Тож вирішальним етапом у змаганнях стало перетягування канату.

Після чесної боротьби настав хвилюючий момент - визначення переможця.Журі підрахували бали і переможцями стали учні 11Б класу ,а друге місце - учні 10 класу.

Переглядів: 81 | Додав: Sergiy9325 | Рейтинг: 0.0/0