Серед пріоритетних завдань - розвиток творчих здібностей дитини
18 листопада голова райдержадміністрації Володимир Масалов провів зустріч з педагогами та гуртківцями загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Переспа. Він ознайомився з гуртковою роботою закладу та поцікавився творчими планами на майбутнє. На час візиту очільника району у школі саме проводилося заняття гуртка «Українська вишивка». Володимир Миколайович поспілкувався з гуртківцями, цікавився їхніми роботами, поділився власними спогадами зі шкільних років.
Керівник гуртка Ірина Смірнова зазначила, що позакласний час займає значне місце в житті учня, а тому необхідно допомогти правильно організувати його, щоб він був розумно використаний. За словами директора школи Ольги Нечипорук, нині школа переживає творчий підйом. Наразі тут налічується 11 різноманітних гуртків, заняттями в яких охоплено 215 учнів, що складає 71 відсоток від загальної кількості. «Характерною особливістю позакласної роботи є те, що вона здійснюється на принципі добровільності, є багатогранною, різнобічною за своєю тематикою, а тому наші дітки добровільно вибирають той вид позакласної роботи, який найбільш повно задовольняє їх потреби», - зауважила директор школи. Гордістю школи є гуртківці, які представляли свої роботи на різноманітних обласних та районних виставках, де неодноразово займали призові місця. Вироби, виготовлені руками учнів, прикрашають усю школу. Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Володимир Масалов гідно оцінив організацію та проведення гурткової роботи у школі, побажав педагогам і надалі розвивати творчі, наукові, культурні, мистецькі, спортивні задатки учнів та зазначив: «Діти-це наше майбутнє. І ми повинні робити все можливе, щоб кожна дитина, незалежно від місця свого проживання - у столиці або у віддаленому селі - мала рівні можливості для додаткової освіти й розвитку. Це є одним з пріоритетних завдань, яке ставить перед нами Президент України Віктор Янукович».
Переглядів: 710 | Додав: WD | Рейтинг: 0.0/0