18 листопада голова райдержадміністрації Володимир Масалов провів зустріч з педагогами та гуртківцями загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Переспа. Він ознайомився з гуртковою роботою закладу та поцікавився творчими планами на майбутнє. На час візиту очільника району у школі саме проводилося заняття гуртка «Українська вишивка». Володимир Миколайович поспілкувався з гуртківцями, цікавився їхніми роботами, поділився власними спогадами зі шкільних років.
Керівник гуртка Ірина Смірнова зазначила, що позакласний час займає значне місце в житті учня, а тому необхідно допомогти правильно організувати його, щоб він був розумно використаний. За словами директора школи Ольги Нечипорук, нині школа переживає творчий підйом. Наразі тут налічується 11 різноманітних гуртків, заняттями в яких охоплено ... Читати далі »
Просмотров: 710 | Добавил: WD | Дата: 26.11.2013 | Комментарии (0)