У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК 2015!!! ФАНФАРИ!!!!! 1-й ведучий Увага! Увага! Увага! В цей весняний, незвичайний день всім жителям країни Знань ми щирих надсилаємо вітань. 2-й ведучий Тож свято яскраве починається, І так радо нам сонечко посміхається, Хмаринки у небі пливуть. Квіти чудові цвітуть. Школа наша - життя дивограй. Разом Дзвоника останнього свято стрічай! 1-й ведучий Цей світ, як казка, як безмежне диво, Захоплює, чарує, кличе ввись. Життя чудове, коли всі щасливі. Ти не сумуй і літу посміхнись. 2-й ведучий В душі одразу сонечко засяє І забринить квітками доброти. Дитинства світ теплом нас зігріває, Найкращої пори в житті немає. 1-й ведучий. Сьогоднішній день дійсно сповнений сонячного тепла, веселих посмішок друзів. 2-й ведучий. І це не дивно, адже нам, учням, є, чому радіти. Уроки закінчилися і попереду тепле літечко, пора канікул. 1-й ведучий.
5-11 клас | Просмотров: 669 | Загрузок: 226 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 05.05.2015 | Комментарии (0)