1 -вересня День знань-особливе свято. завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою пройшло свято першого дзвоника у нашому закладі.

Звучала музика, звідусіль лунали теплі вітанняі кожен присутній на лінійці полинув у світ спогадів.

Особливо хвилювалися наймолодші школярі, яких все -нове, цікаве і незвідане. В країну Знань їх повела Срнменюк І.Д. зі словами привітання і побажання звернулася до всіх присутніх директор закладу Нечипорук О.М.. Учні 11 класу для яких Перший дзвоник прозвенів останій раз, привітали і подарували подарунки учням 1 класу.

Право подати Перший дзвоник було надано учневі 11-Б класу Зую Дмитру і учениці 1 класу Басюк Олені. Після першого дзвінка всіх учнів запросили на Перший урок присвячений 30-річ ... Читати далі »

Просмотров: 105 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 02.09.2021 | Комментарии (0)