У КОЗЗСО"Переспівський ліцей" був створений  куточок пам'яті Матвія Оверчука,

який загинув на Сході країни захищаючи територіальну цілісність України. Боєць став першою втратою зенітно - ракетного взводу мотопіхотного батальйону 10 - ої бригади. Матвій загинув 22 червня біля Лисичанська. Школа запам'ятала свого учня, як світлу, чесну та добру людину. Спогади про нього, біографія життя Матвія, його останні миті життя - тепер все це зберігається в шкільному куточку пам'яті. Туди постійно навідуються учні, їхні батьки і щоразу хвилиною мовчання вшановують вічну пам'ять Героя!

Просмотров: 56 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

Цікаво, творчо та змістовно був відзначений День української мови та писемності в КОЗЗСО" Переспівський ліцей". Були проведені виховні години, загальношкільний захід, відкриті уроки, тематичні виставки , написання радіодиктанту, де діти могли розкрити свою творчість, дізнатись про красу і мелодійність українського слова!

Просмотров: 53 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

9 листопада у День української мови та писемності учні та вчителі КОЗЗСО «Переспівський ліцей» взяли участь у флешмобі та долучилися до написання радіодиктанту національної єдності 2022!

Просмотров: 58 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Цьогоріч у 5-их та 6-их класах вчителем української мови та літератури Малашовою С.А. була проведена онлайн гра-вікторина «Мова-душа народу». Діти з цікавістю виконували різноманітні завдання, дізналися цікавинки про Нестора Літописця та історію створення свята. Урок закінчився гарним настроєм у всіх учасників гри.

Просмотров: 58 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 10.11.2022 | Комментарии (0)