За традицією у День української мови та писемності вчителі і учні КОЗЗСО "Переспівський ліцей" долучилися до всесвітнього флешмобу написання Радіодиктанту, коли по всій планеті одночасно українці гуртуються навколо рідного слова. Учні 8-11 класів декламували вірші про українську мову, прославляючи рідне слово.

Просмотров: 30 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 31.10.2023 | Комментарии (0)

Просмотров: 25 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 31.10.2023 | Комментарии (0)

Аби зібрати кошти на допомогу ЗСУ, у КОЗЗСО"Переспівський ліцей" влаштували благодійний ярмарок. Батьки, учні, вчителі об'єднали свої зусилля заради допомоги військовослужбовцям. На ярмарку діти продавали домашню випічку, вироби ручної роботи . Мета у всіх одна - в будь який спосіб допомогти країні та наблизити Перемогу!

Просмотров: 28 | Добавил: Sergiy9325 | Дата: 31.10.2023 | Комментарии (0)