У КОЗЗСО «Переспівський ліцей» вчитель англійської мови Мельничук В.А. провела відкритий урок-узагальнення у 5-А класі на тему: «Things what I have in school». При плануванні уроку, згідно методики НУШ, вчитель поставила питання, що вона з дітьми хоче досягти на кінець уроку, до якого результату учні дійдуть на завершення уроку. І відштовхуючись від даного питання розпочала планувати урок. Тому що план уроку, як дорожня карта, яка показує шляхи, які приведуть до цілі, яка була поставлена на початку уроку.

Урок розпочався з привітання, повідомлення теми і мети уроку , а також warning up для введення в іншомовну атмосферу, створення позитивної мотивації , пригадування лексики. Учні на фліпчарті перевертали картинки , прикріплювали і називали правильно річ або продукт, які вони зазвичай беруть до школи. Наступне завдання було із закритими очима дістати з шкільного ранц ... Читати далі »
Просмотров: 57 | Добавил: kinax2345 | Дата: 14.03.2023 | Комментарии (0)